PLANCON Sp. z o. o.
ul. Wilhelma Feldmana 6
31-130 Kraków
Tel: +48 (12) 633-05-00
Tel. +48 (12) 659-28-77

O firmie

Biuro Projektów PLANCON zostało założone w 2004 roku jako specjalistyczna pracownia zajmująca się sporządzaniem dokumentacji konstrukcyjnej dla inwestorów podejmujących budowę, modernizację i remont obiektów przemysłowych, budowlanych, handlowo - usługowych, użyteczności publicznej, sportowo - rekreacyjnych, hal i magazynów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji począwszy od projektów koncepcyjnych po projekty budowlane, wykonawcze konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki poziom opracowań, innowacyjne rozwiązania architektoniczne, szeroką wiedzę techniczną, znajomość procedur administracyjnych, terminowość realizacji projektów i przestrzeganie założonego budżetu. Realizujemy bardzo poważne i zarazem trudne zadania inżynieryjne.

Biuro Projektów PLANCON wyróżnia się z pośród innych biur projektowych w branży budowlanej poprzez ogromne doświadczenie zdobyte podczas wykonywania projektów i współpracy z prężnymi firmami na rynku niemieckim. Zatrudnieni w naszej firmie inżynierowie posiadają wysokie kwalifikacje, uprawnienia projektowe i wykonawcze.

Warunki lokalowe Biura Projektowego PLANCON oraz możliwość elastycznego poszerzania zespołu pozwalają na przyjęcie dodatkowych zadań z pełną gwarancją najwyższej jakości wykonywania powierzonych zadań, z zachowaniem terminowości i pełnego profesjonalizmu.

Optymalizacja rozwiązań technicznych i ekonomicznych, własne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz stała kadra to podstawowe atuty Biura Projektów PLANCON pozwalające realizować sprawnie i szybko najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia.