PLANCON Sp. z o. o.
ul. Wilhelma Feldmana 6
31-130 Kraków
Tel: +48 (12) 633-05-00
Tel. +48 (12) 659-28-77

Historia firmy

Biuro Projektów PLANCON Sp. z o.o. powstało w 2004 r. Założycielem spółki jest absolwent  Fachhochschule Köln -  Janus-Heinrich Kurth pełniący obecnie funkcję Prezesa Zarządu. 

W pierwszym roku działalności Biuro zatrudniało 8 pracowników wykonując projekty na miarę swoich możliwości materialnych i sprzętowych. Na pierwsze sukcesy nie czekaliśmy długo. Właściwe decyzje, wykwalifikowana kadra, rzetelność wykonania projektów, terminowość oraz sumienność przyniosły efekty w postaci szybkiego rozwoju firmy. W 2005 roku PLANCON zatrudniał już 12 pracowników, a dwa lata później zatrudnienie wzrosło do 17 inżynierów. Dzięki licznym inwestycjom w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie osiągnęliśmy poziom, który umożliwiał nam realizację coraz większych i bardziej spektakularnych projektów.

W swojej 15- letniej działalności PLANCON realizował projekty o zróżnicowanym poziomie trudności od obiektów budownictwa mieszkaniowego poprzez obiekty przemysłowe po obiekty użyteczności publicznej. Do tej pory realizowaliśmy projekty na bardzo wymagającym rynku niemieckim stając się zaufanym partnerem w interesach dla wielu biur projektowych.

Dzisiaj  PLANCON Sp. z o.o. to stabilna firma z dużym kapitałem, w której szeregach pracuje 20 inżynierów, a także wykwalifikowana kadra kierownicza z wszelkimi uprawnieniami. Lata doświadczenia oraz ponad 600 zrealizowanych projektów są gwarancją najlepszej jakości sporządzanej przez nas dokumentacji technicznej.